کمی از تیم ردتری بدانید !

تیم رد تری با کسب تجربه 3 ساله در زمینه رستری و فروش قهوه یکی از بهترین تولید کنندگان بومی میباشد و شما میتوانید با خیال راحت خرید کنید .

 در صورت مشکل از ما راهنمایی بخواهید !

با همکاران تیم ردتری آشنا شوید

هومن بخت آور:(موسس – عضو تیم کنترل کیفیت)
ایشان یکی از موسسین مجموعه و همچنین مسول خرید دانه های انتخاب شده از خاستگاه های مورد نظر برشته کاری رد تری هستند.تجربیات هومن برای مجموعه ما ارزشمند و راه گشاست.

حامد ثامنی پور:(موسس-مدیر کارگاه برشته کاری)
ایشان مدیر کارگاه برشته کاری ردتری و مسئول هماهنگ کننده بین اعضای تیم میباشد، وی همچنین با بیش از ۲۰سال تجربه در صنعت قهوه و کافه داری مشاوری ارزشمند در بخش فروش محصولات ما هستند.

مرتضی باقرپناه:(موسس-مدیریت و برنامه ریز برشته کاری)
ایشان دانش آموخته برشته کاری قهوه از انجمن تخصصی قهوه امریکا است و همچنین نفر اول مسابقات باریستا ایران در سال ۲۰۱۸ می باشد.

مجتبی عارفی:(موسس- بخش مالی)
ایشان یکی از موسسین و همچنین مدیر بخش مالی مجموعه هستند که وظیفه مهم استراتژی های مالی تیم را بر عهده دارند و با بیش از ۱۳ سال سابقه در صنعت قهوه تیم رد تری را همراهی میکنند وی همچنین مدرس و داور مسابقات بارتندینگ ایران است.

پرهام کرداری(Q Arabica Grader)
ایشان مدیر لابراتور کنترل کیفیت برشته کاری رد تری هستند که از سازمان cqi موفق به اخذ مدرک کیفیت سنجی قهوه عربیکا شدند و همچنین دارنده مدرک سنسوری پیشرفته از انجمن قهوه تخصصی امریکا میباشد، بخش بزرگی از مسولیت های سنسوری و ارزیابی بر دوش ایشان است.

آرش محمودی(برشته کار)
ایشان مسولیت برشته کاری محصولات رد تری را به عهده دارد و نقش اساسی در ارائه محصولات مارا دارد، آرش دانش آموخته رشته برشته کاری قهوه می باشد و همچنین سالها تجربه در این زمینه دارد.او موفق به کسب مقام چهارم مسابقات ملی کاپ تیستر ایران نیز شده است.

امیر ارباب (بخش مدیا)
او دانش آموخته رشته ی عکاسیست. عکاسی و فیلم برداری مجموعه رد تری به عهده ی ایشان است، او همچنین تمامی هماهنگی های مدیا در وبسایت و پیج اینستاگرام را انجام میدهد.

فرید نبی خواه:(گرافیست و طراح)
ایشان دانش آموخته رشته گرافیک است و مسولیت طراحی و گرافیک وبسایت ، طراحی بسته بندی و پیج اینستاگرام بونو را بر عهده دارد.

فرامرز ظهیری:(بخش فروش)
ایشان سابقه طولانی در حرفه ی باریستایی داشته و فردی توان مند در دانش عصاره گیری قهوه است و همچنین مسولیت بخش فروش و پیشتیبانی محصولات مارا نیز به عهده دارد.