کمی از تیم ردتری بدانید !

تیم رد تری با کسب تجربه 3 ساله در زمینه رستری و فروش قهوه یکی از بهترین تولید کنندگان بومی میباشد و شما میتوانید با خیال راحت خرید کنید .

 در صورت مشکل از ما راهنمایی بخواهید !

با همکاران تیم ردتری آشنا شوید

هومن بخت آور:(موسس – عضو تیم کنترل کیفیت)
ایشان یکی از موسسین مجموعه و همچنین مسول خرید دانه های انتخاب شده از خاستگاه های مورد نظر برشته کاری رد تری هستند.تجربیات هومن برای مجموعه ما ارزشمند و راه گشاست.

حامد ثامنی پور:(موسس-مدیر کارگاه برشته کاری)
ایشان مدیر کارگاه برشته کاری ردتری و مسئول هماهنگ کننده بین اعضای تیم میباشد، وی همچنین با بیش از ۲۰سال تجربه در صنعت قهوه و کافه داری مشاوری ارزشمند در بخش فروش محصولات ما هستند.

مرتضی باقرپناه:(موسس-مدیریت و برنامه ریز برشته کاری)
ایشان دانش آموخته برشته کاری قهوه از انجمن تخصصی قهوه امریکا است و همچنین نفر اول مسابقات باریستا ایران در سال ۲۰۱۸ می باشد.

مجتبی عارفی:(موسس- بخش مالی)
ایشان یکی از موسسین و همچنین مدیر بخش مالی مجموعه هستند که وظیفه مهم استراتژی های مالی تیم را بر عهده دارند و با بیش از ۱۳ سال سابقه در صنعت قهوه تیم رد تری را همراهی میکنند وی همچنین مدرس و داور مسابقات بارتندینگ ایران است.

آرش محمودی(برشته کار)
ایشان مسولیت برشته کاری محصولات رد تری را به عهده دارد و نقش اساسی در ارائه محصولات مارا دارد، آرش دانش آموخته رشته برشته کاری قهوه می باشد و همچنین سالها تجربه در این زمینه دارد.او موفق به کسب مقام چهارم مسابقات ملی کاپ تیستر ایران نیز شده است.

امیر ارباب (بخش مدیا)
او دانش آموخته رشته ی عکاسیست. عکاسی و فیلم برداری مجموعه رد تری به عهده ی ایشان است، او همچنین تمامی هماهنگی های مدیا در وبسایت و پیج اینستاگرام را انجام میدهد.

فرید نبی خواه:(گرافیست و طراح)
ایشان دانش آموخته رشته گرافیک است و مسولیت طراحی و گرافیک وبسایت ، طراحی بسته بندی و پیج اینستاگرام بونو را بر عهده دارد.

فرامرز ظهیری:(بخش فروش)
ایشان سابقه طولانی در حرفه ی باریستایی داشته و فردی توان مند در دانش عصاره گیری قهوه است و همچنین مسولیت بخش فروش و پیشتیبانی محصولات مارا نیز به عهده دارد.